Všetky ponúkané služby

HYDROIZOLÁCIA PLOCHÝCH STRIECH

Hydroizolácia novostavieb a rekonštrukcií s použitím kvalitných
certifikovaných materiálov podľa vašich predstáv a potrieb stavby. Máme skúsenosti s veľkým množstvom materiálov, preto si poradíme naozaj so všetkým. Hydroizolačná vrstva je najdôležitejšia a najkomplikovanejšia časť strechy práve kvôli jej potrebnej 100% vodotesnosti. Aby hydroizolácia plnila svoj účel musí byť odborne nainštalovaná a napojená na strešné prvky (prestupy cez strechu, atiky, železné konštrukcie vpuste). Hydroizolácie vykonávame prioritne PVC fóliami, asfaltovými pásmi a tekutými hydroizolačnými nátermi na báze asfaltu.

PVC fólie sú spoľahlivým spôsobom ako zabezpečiť vodotesnosť vašej strechy, hrúbka fólie sa pohybuje od 1,5 až 3,0mm no aj napriek jej malej hrúbke je to veľmi odolný materiál. Široký výber na trhu fólií ponúka rôzne druhy, preto môžete svoju strechu pokryť štrkom, dlažbou či substrátom čím tiež fóliu chránite a predlžujete jej životnosť. Pri izolácii strechy stačí položiť jednu vrstvu strešnej fólie, a to preto lebo je vyrábané s vysokým zameraním na jej odolnosť voči UV žiareniu, ozónu, kyslím dažďom, či prerastaniu koreňov. Pracujeme hlavne s materiálmi Fatrafol, Protan, Bauder, Sikaplan.

PORADENSTVO RIEŠENIA PRE VÁŠ PROJEKT

Pre váš projekt navrhneme najvhodnejšie dostupné technické riešenie. V tejto dobe je na trhu množstvo produktov ktoré sa predbiehajú či už kvalitou alebo cenou, s množstvom z nich máme skúsenosti a preto od nás dostanete to najlepšie. Najdôležitejšie čo treba spraviť pred realizáciou strechy je poradiť sa s odborníkom. Tak isto ako pre vás aj pre nás je zabezpečenie funkčnosti strechy priorita preto sa snažíme problémom predísť aby nebrzdili plynulosť práce a nenarúšali komfort zákazníka.

Náš skúsený stavebný technik vám rád poradí a zodpovie vaše otázky na:
tel. č. 0907 828 897 e-mail: technik@hystem.sk

Bezplatne poskytujeme cenové obhliadky a cenové kalkulácie.

technické riešenie

Napíšte nám svoj dopyt a my všetko vyriešime za Vás

REALIZÁCIA ZELENÝCH STRIECH

S vašou zelenou strechou Vám pomôžeme od úplných základov, od návrhu až po realizáciu. Zelené strecha nie je len o vzhľade ale prináša aj veľa výhod pre vaše bývanie a šetrenie finančných prostriedkov. Viac o zelených strechách sa môžete dočítať aj v našej sekcii zelené strechy.

Zelená strecha je veľké + pre všetkých. Zákazníkovi poskytuje množstvo pozitívnych výhod ktoré sme Vám detailne opísali vo vyššie spomenutej sekcii. My robíme prácu ktorá nás baví a spoločne robíme niečo lepšie pre našu planétu. Už sa len rozhodnúť. Pri realizácii zelených striech úzko spolupracujeme s odborníkmi zo Slovenska aj zahraničia čím zvyšujeme štandard kvality na maximum, pretože na chyby nie je priestor.

KONTROLA TESNOSTI STRECHY

Ak vás trápi zatekanie strechy, zaoberáme sa aj kontrolou a odstránením nájdených závad striech. Základom je vizuálna skúška no väčšinou chyby nie sú viditeľné voľným okom a preto vykonávame aj ihlové, zátopové a iskrové skúšky. Síce je najlepším riešením problému sa vyhnúť no niekedy to proste nejde. Zatekanie vie narobiť veľké škody a preto v prípade že oslovíte nás bude našou prioritou odstránenie problému a vaša spokojnosť.

Môžeme vás zahltiť informáciami o závadách, možných rizikách a poškodeniach ktoré môžu na streche vzniknúť no vám to nič nepovie. Na strechu musí prísť odborník ktorý tie strechy robí, pracuje s materiálmi vie ako sa správajú, vidí veci ktoré nevidno. Na každý problém existuje riešenie a my vám to riešenie ponúkame.

OBHLIADKA OBJEKTOV A NEZÁVÄZNÉ CENOVÉ PONUKY

Poskytujeme nezáväzné obhliadky objektov, odborné posudky stavu strechy, návrhy riešení a cenové ponuky po celom Slovensku. Každý sme dobrý v niečom inom, my sme odborníci na strechy, komunikuje s vami človek nie stroj, preto robíme všetko tak aby ste tomu rozumeli aj vy a aby ste boli maximálne spokojní s našimi službami.

OBHLIADKA OBJEKTOV A NEZÁVÄZNÉ CENOVÉ PONUKY