O našom tíme

SME PARTIA STRECHÁROV S CHUŤOU PRACOVAŤ

Spojili sme mladícku dravosť so skúsenosťami a vytvorili sme tím ľudí, ktorých baví práca a zlepšovanie sa v tom čo robia, pretože veríme, že vždy sa to dá robiť lepšie. Na trhu sme síce noví, no členovia nášho tímu sú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v odbore stavebníctva so zameraním na ploché strechy. Intenzívne sa venujeme zeleným strechám. Snažíme sa tiež informovať a robiť osvetu priaznivých vplyvov zelených striech.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Mladý tím

Pretože sme tím mladých ľudí ktorých práca baví a preto sme spojili mládežnícku dravosť so skúsenosťami a našu prácu robíme najlepšie ako sa dá.

Samozrejme bez starostí

Vieme že stavba vie byť stresujúca a vyčerpávajúca, preto urobíme všetko pre to aby ste so svojou strechou nemali žiadne starosti.

Obhliadky sú zdarma

Zdarma vykonávame osobné obhliadky striech, posúdenie stavu strechy a návrh vhodného riešenia.

Odborníci so skúsenosťami

Na trhu sme síce noví, no členovia nášho tímu sú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v odbore stavebníctva so zameraním na ploché strechy. Pod hlavičkou PAULL & P a.s. sme pracovali na výstavbách rodinných domov až po veľké developerské projekty, ktoré nám poskytli veľa skúseností v tom čo robíme.

Všetky druhy plochých striech

Realizujeme všetky druhy plochých striech od novostavieb po rekonštrukcie starých striech na území celej SR.

Pracujeme s modernými technológiami

Pracujeme s technológiami a materiálmi ktoré sú vo svete na špičkovej úrovni a intenzívne sa venujeme vzdelávaniu v týchto smeroch.

Napíšte nám svoj dopyt a my všetko vyriešime za Vás

AKÉ SLUŽBY PONÚKAME

Hydroizolácia plochých striech

Hydroizolácia novostavieb, opravy s alebo bez demontáže pôvodnej izolácie s použitím kvalitných certifikovaných materiálov podľa vašich predstáv a potrieb stavby.

Zateplenie a spádovanie plochej strechy

Zateplenie strechy vie ušetriť nemalé peniaze. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej tepelnej izolácie pre vašu strechu a postaráme sa o jej odbornú realizáciu.

Poradenstvo riešenia pre váš projekt

Poradenstvo riešenia pre váš projekt

Pre váš projekt navrhneme najvhodnejšie dostupné technické riešenie. V tejto dobe je na trhu množstvo produktov ktoré sa predbiehajú či už kvalitou alebo cenou, s množstvom z nich máme skúsenosti a preto od nás dostanete to najlepšie.

Realizácia zelených striech

S vašou zelenou strechou Vám pomôžeme od úplných základov, od návrhu až po realizáciu. Zelené strecha nie je len o vzhľade ale prináša aj veľa výhod pre vaše bývanie a šetrenie finančných prostriedkov. Viac o zelených strechách sa môžete dočítať aj v našej sekcii zelené strechy.

Kontrola tesnosti strechy

Ak vás trápi zatekanie strechy, zaoberáme sa aj kontrolou a odstránením nájdených závad striech. Základom je vizuálna skúška no väčšinou chyby nie sú viditeľné voľným okom a preto vykonávame aj ihlové, zátopové a iskrové skúšky.

Obhliadka objektu a cenová ponuka

Poskytujeme nezáväzné obhliadky objektov, odborné posudky stavu strechy, návrhy riešení a cenové ponuky po celom Slovensku. Každý sme dobrý v niečom inom, my sme odborníci na strechy.