Všetky kontaktné informácie

HYSTEM s.r.o.

Hystem s.r.o.
Oravský Podzámok 241
027 41 Oravský Podzámok
IČO: 54378877
DIČ: 2121644008
IČ DPH: SK212 164 4008

Pracovný čas

Pondelok – Piatok:
od 7:00 – 18:00hod
Sobota:
od 9:00 – 12:00hod

Kontaktné informácie

Dávid Dudáš
Konateľ, projektový manažér
+421 908 471 553
dudas@hystem.sk
Pavol Dudáš
Konateľ, obchodno-technický zástupca
+421 907 828 897
technik@hystem.sk
(ponuky, technické poradenstvo)

Napíšte nám správu

AKÉ SLUŽBY PONÚKAME

Hydroizolácia plochých striech

Hydroizolácia novostavieb, opravy s alebo bez demontáže pôvodnej izolácie s použitím kvalitných certifikovaných materiálov podľa vašich predstáv a potrieb stavby.

Zateplenie a spádovanie plochej strechy

Zateplenie strechy vie ušetriť nemalé peniaze. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej tepelnej izolácie pre vašu strechu a postaráme sa o jej odbornú realizáciu.

Poradenstvo riešenia pre váš projekt

Poradenstvo riešenia pre váš projekt

Pre váš projekt navrhneme najvhodnejšie dostupné technické riešenie. V tejto dobe je na trhu množstvo produktov ktoré sa predbiehajú či už kvalitou alebo cenou, s množstvom z nich máme skúsenosti a preto od nás dostanete to najlepšie.

Realizácia zelených striech

S vašou zelenou strechou Vám pomôžeme od úplných základov, od návrhu až po realizáciu. Zelené strecha nie je len o vzhľade ale prináša aj veľa výhod pre vaše bývanie a šetrenie finančných prostriedkov. Viac o zelených strechách sa môžete dočítať aj v našej sekcii zelené strechy.

Kontrola tesnosti strechy

Ak vás trápi zatekanie strechy, zaoberáme sa aj kontrolou a odstránením nájdených závad striech. Základom je vizuálna skúška no väčšinou chyby nie sú viditeľné voľným okom a preto vykonávame aj ihlové, zátopové a iskrové skúšky.

Obhliadka objektu a cenová ponuka

Poskytujeme nezáväzné obhliadky objektov, odborné posudky stavu strechy, návrhy riešení a cenové ponuky po celom Slovensku. Každý sme dobrý v niečom inom, my sme odborníci na strechy.